حقوق کاربران و قوانین

شرایط و ضوابط استفاده از سایت استفاده از بستر اینترنتی آسان فرش به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1) خرید کالا از فروشگاه اینترنتی آسان فرش بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2) خدمات و محتویات این سایت برای استفاده شخصی و غیرتجاری مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این بستر بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق بخش پشتیبانی درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.

3) اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از شرکت های سازنده اخذ گردیده است. این بستر به طور مداوم نسبت به بررسی و به روزرسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

4) کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

5) تمام ابزاری که در بستر اینترنتی آسان فرش با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

6) سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در بستر لینك شده اند مستقل بوده ، و آسان فرش مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

7) ارتباط آسان فرش با کاربران فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند ( همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد.

8) اینترنتی آسان فرش به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات کالا از نظر حقوقی، در معاملات آسان:

1) فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در آسان فرش درج نموده است.

2) فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار به وسیله ی بستر آسان فرش می رساند.

3) - ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.

4) مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در آسان فرش متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا ، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده ، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

5) در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

6) خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

7). خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، آسان فرش حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف )

قبل از ارسال کالا : در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا ، کل وجه به حساب خریدار مسترد خواهد شد.

بعد از ارسال کالا : کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری ( به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و در صورت عدم هر گونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن ) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، آسان فرش بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه ی باز پس فرستادن کالا خواهد بود. ( ماده 37 قانون تجارت الکترونیک )

ب) گارانتی مدت

گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است. ( در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن وجود ندارد. ) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

ضمانت نامه براي برند هايي كه ضمانت دارند

ضمانت نامه طلایی:

محصولات این شرکت در بالاترین سطح کیفی تولید شده و طبق قوانین کارخانه و شرایط مندرج ذیل تا٢ سال ازتاریخ خرید تحت پوشش گارانتی میباشد. و کیفیت فرش از نظر ثبات رنگ و گسستگی بافت تضمین میگردد.

ضمانت بهترین قیمت :

به موجب این گواهی قیمت نهایی کالای خریداری شده از تاریخ صدورفاکتور به مدت 7 روزتضمین میگردد و در صورت ارائه فرش مشابه باقیمت پایین تر ، تفاوت قیمت طبق قوانین به خریدار عودت میگردد.

ضمانت برگشت کالا :

اگر کالای خریداری شده ، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد میتوانید حداکثر تا 7 روز پس خرید فرش را طبق قوانین تعویض نمایید .

قوانین ضمانت

آسیب دیدگی بر اثر بی دقتی یا استفاده نادرست شامل خدمات ضمانت طلایی و ضمانت برگشت کالا نمیباشد. (استفاده نادرست و مواردی مانند : آسیب دیدگی و صدمات ناشی ازحمل و نقل و جابجایی ، سوختگی بر اثر قرارگرفتن یا تماس با اشیا داغ و آتش زا ، پوسیدگی ناشی از قرارگرفتن در محیط مرطوب ، قرار گرفتن فرش زیر نور مستقیم آفتاب ، شستشوی ناصحیح یا استفاده از خدمات قالیشویی غیر مجاز ،کاربرد نادرست و غیرمعمول یا نگهداری نامناسب فرش شامل ضمانت طلایی و ضمانت برگشت کالا نمیباشد. )

درصورتی که فرش تحویل شده دارای عیویب ناشی از تولید باشد یا از نظر مشخصات (طرح - رنگ - ابعاد ) با فاکتور مغایرت داشته باشد؛ خریدار باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت فرش ، از طریق تلفن یا مراجعه حضوری اطلاع و فرش تعویض میشود.

استفاده از ضمانت برگشت کالا تنها در صورتی امکان‌پذیر است که از فرش استفاده نشده باشد.

شرایط استفاده از خدمات ضمانت بهترین قیمت با رعایت موارد ذیل امکان پذیر میباشد:

1) علامت تجاری - طرح - شانه - تراکم فرش یکسان باشد.

2) کالا اصل و شرایط گارانتی یکسان باشد.

3) باتوجه به اینکه طرح فرش جزو اثر هنری محسوب میشوند؛ ممکن است اثر یک طراح در چندکارخانه با کیفیت و الیافی متفاوت تولید گردد و تشابه نقشه به تنهایی ملاک یکسان بودن فرش نمیباشد .

پشتیبانی_آنلاین_فروشگاه_اینترنتی_فرش_ماشینی_آسان_فرش